Anak Bukit Railway Station

Maklumat Stesen

Stesen
Anak Bukit
Koordinat
AlamatAnak Bukit, Kedah
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM ETS, KTM Komuter
Platform
Parkir
Akses OKUUnknown
Surau
TandasUnknown

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
8:14 AMETS EG9203:
P. Besar -> Gemas
8:35 AMETS EG9500:
Ipoh -> P. Besar
9:59 AMETS EP9213:
P. Besar -> Seremban
11:27 AMETS EG9220:
Gemas -> P. Besar
2:39 PMETS EG9208:
KL Sentral -> P. Besar
3:22 PMETS EP9214:
KL Sentral -> P. Besar
4:43 PMETS EG9209:
P. Besar -> KL Sentral
5:50 PMETS EG9215:
P. Besar -> KL Sentral
5:50 PMETS EG9215:
Pdg Bsr -> KL Sentral
8:29 PMETS EG9221:
P. Besar -> Gemas
10:47 PMETS EG9202:
Gemas -> P. Besar

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
6:03 AMKomuter 2941:
Pdg Bsr -> B'Worth
6:38 AMKomuter 2940:
B'Worth -> Pdg Bsr
7:03 AMKomuter 2945:
Pdg Bsr -> B'Worth
7:38 AMKomuter 2944:
B'Worth -> Pdg Bsr
8:03 AMKomuter 2949:
Pdg Bsr -> B'Worth
8:48 AMKomuter 2948:
B'Worth -> Pdg Bsr
9:03 AMKomuter 2953:
Pdg Bsr -> B'Worth
9:38 AMKomuter 2952:
B'Worth -> Pdg Bsr
10:38 AMKomuter 2954:
B'Worth -> Pdg Bsr
11:03 AMKomuter 2957:
Pdg Bsr -> B'Worth
11:38 AMKomuter 2956:
B'Worth -> Pdg Bsr
1:03 PMKomuter 2961:
Pdg Bsr -> B'Worth
1:38 PMKomuter 2960:
B'Worth -> Pdg Bsr
3:03 PMKomuter 2965:
Pdg Bsr -> B'Worth
3:38 PMKomuter 2964:
B'Worth -> Pdg Bsr
4:03 PMKomuter 2967:
Pdg Bsr -> B'Worth
5:03 PMKomuter 2969:
Pdg Bsr -> B'Worth
5:38 PMKomuter 2968:
B'Worth -> Pdg Bsr
6:03 PMKomuter 2973:
Pdg Bsr -> B'Worth
6:38 PMKomuter 2972:
B'Worth -> Pdg Bsr
7:03 PMKomuter 2977:
Pdg Bsr -> B'Worth
7:38 PMKomuter 2976:
B'Worth -> Pdg Bsr
8:03 PMKomuter 2981:
Pdg Bsr -> B'Worth
8:38 PMKomuter 2980:
B'Worth -> Pdg Bsr
9:03 PMKomuter 2985:
Pdg Bsr -> B'Worth
9:38 PMKomuter 2984:
B'Worth -> Pdg Bsr
11:03 PMKomuter 2989:
Pdg Bsr -> B'Worth
11:38 PMKomuter 2988:
B'Worth -> Pdg Bsr