Arau Railway Station

Station Information

Station
Arau
Coordinates6.430198,100.269299
AddressStesen Keretapi Arau, Jalan Stesyen, 02600, Arau, Perlis
Tel. No.+603-2267 1200
Constructed19xx
Opened19xx
Route(s)KTM ETS, KTM Komuter
Platform1 (1 platform tepi)
ParkingFree
OKU AccessYes
SurauTiada (ada sebuah masjid berdekatan)
RestroomsFree

Train Schedule (KTM ETS / KTM Intercity)

Time
Service
8:01 AMETS EG9203:
P. Besar -> Gemas
8:53 AMETS EG9500:
Ipoh -> P. Besar
9:46 AMETS EP9213:
P. Besar -> Seremban
11:41 AMETS EG9220:
Gemas -> P. Besar
2:54 PMETS EG9208:
KL Sentral -> P. Besar
3:37 PMETS EP9214:
KL Sentral -> P. Besar
4:31 PMETS EG9209:
P. Besar -> KL Sentral
5:33 PMETS EG9215:
P. Besar -> KL Sentral
5:33 PMETS EG9215:
Pdg Bsr -> KL Sentral
8:16 PMETS EG9221:
P. Besar -> Gemas
11:02 PMETS EG9202:
Gemas -> P. Besar

Train Schedule (KTM Komuter)

Time
Service
5:44 AMKomuter 2941:
Pdg Bsr -> B'Worth
6:44 AMKomuter 2945:
Pdg Bsr -> B'Worth
6:57 AMKomuter 2940:
B'Worth -> Pdg Bsr
7:44 AMKomuter 2949:
Pdg Bsr -> B'Worth
7:57 AMKomuter 2944:
B'Worth -> Pdg Bsr
8:44 AMKomuter 2953:
Pdg Bsr -> B'Worth
9:07 AMKomuter 2948:
B'Worth -> Pdg Bsr
9:57 AMKomuter 2952:
B'Worth -> Pdg Bsr
10:44 AMKomuter 2957:
Pdg Bsr -> B'Worth
10:57 AMKomuter 2954:
B'Worth -> Pdg Bsr
11:57 AMKomuter 2956:
B'Worth -> Pdg Bsr
12:44 PMKomuter 2961:
Pdg Bsr -> B'Worth
1:57 PMKomuter 2960:
B'Worth -> Pdg Bsr
2:44 PMKomuter 2965:
Pdg Bsr -> B'Worth
3:44 PMKomuter 2967:
Pdg Bsr -> B'Worth
3:57 PMKomuter 2964:
B'Worth -> Pdg Bsr
4:44 PMKomuter 2969:
Pdg Bsr -> B'Worth
5:44 PMKomuter 2973:
Pdg Bsr -> B'Worth
5:57 PMKomuter 2968:
B'Worth -> Pdg Bsr
6:44 PMKomuter 2977:
Pdg Bsr -> B'Worth
6:57 PMKomuter 2972:
B'Worth -> Pdg Bsr
7:44 PMKomuter 2981:
Pdg Bsr -> B'Worth
7:57 PMKomuter 2976:
B'Worth -> Pdg Bsr
8:44 PMKomuter 2985:
Pdg Bsr -> B'Worth
8:57 PMKomuter 2980:
B'Worth -> Pdg Bsr
9:57 PMKomuter 2984:
B'Worth -> Pdg Bsr
10:44 PMKomuter 2989:
Pdg Bsr -> B'Worth
11:57 PMKomuter 2988:
B'Worth -> Pdg Bsr