Batu Gajah Railway Station

Maklumat Stesen

Stesen
Batu Gajah
Koordinat4.459991, 101.049471
AlamatPerak
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity, ETS
Platform
ParkirFree
Akses OKUYes
SurauYes
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
12:23 AMETS EG9310:
KL Sentral -> Ipoh
1:37 AMETS EG9520:
Gemas -> P. Besar
5:16 AMETS EG9301:
Ipoh -> KL Sentral
6:38 AMETS EP9201:
B'Worth -> KL Sentral
7:36 AMETS EG9303:
Ipoh -> KL Sentral
8:11 AMETS EG9211:
B'worth -> KL Sentral
9:11 AMETS EG9305:
Ipoh -> KL Sentral
9:13 AMETS EG9020:
KL Sentral -> P. Besar
9:34 AMETS EG9113:
B'worth -> Gemas
10:05 AMETS EP9006:
KL Sentral -> P. Besar
10:06 AMETS EG9021:
P. Besar -> KL Sentral
10:38 AMETS EG9302:
KL Sentral -> Ipoh
11:51 AMETS EG9512:
Gemas -> P. Besar
12:23 PMETS EP9401:
P. Besar -> Bdr Tasik Selatan
12:48 PMETS EP9008:
KL Sentral -> P. Besar
1:11 PMETS EG9307:
Ipoh -> KL Sentral
3:23 PMETS EG9024:
KL Sentral -> P. Besar
3:23 PMETS EP9203:
B'worth -> KL Sentral
3:41 PMETS EG9309:
Ipoh -> KL Sentral
4:03 PMETS EP9501:
P. Besar -> Gemas
4:08 PMETS EG9304:
KL Sentral -> Ipoh
5:08 PMETS EP9007:
P. Besar -> KL Sentral
5:56 PMETS EG9311:
Ipoh -> KL Sentral
6:06 PMETS EG9215:
B'worth -> KL Sentral
6:08 PMETS EG9306:
KL Sentral -> Ipoh
7:04 PMETS EG9019:
P. Besar -> KL Sentral
7:32 PMETS EG9514:
Gemas -> P. Besar
8:05 PMETS EP9009:
P. Besar -> KL Sentral
8:58 PMETS EG9308:
KL Sentral -> Ipoh
11:01 PMETS EG9525:
P. Besar -> Gemas
11:45 PMETS EG9216:
KL Sentral -> Butterworth

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A