Batu Gajah Railway Station

Maklumat Stesen

Stesen
Batu Gajah
Koordinat4.459991, 101.049471
AlamatPerak
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity, ETS
Platform
ParkirFree
Akses OKUYes
SurauYes
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
12:18 AMETS ES9052:
KL Sentral -> Ipoh
5:13 AMETS ES9051:
Ipoh -> KL Sentral
6:12 AMETS EG9023:
Ipoh -> KL Sentral
7:10 AMETS EG9121:
B'worth -> KL Sentral
8:00 AMETS EP9103:
B'worth -> KL Sentral
8:32 AMETS EG9025:
Ipoh -> KL Sentral
9:24 AMETS EG9222:
KL Sentral -> P. Besar
9:25 AMETS EG9321:
B'worth -> Gemas
10:23 AMETS EG9221:
P. Besar -> KL Sentral
10:24 AMETS EP9172:
KL Sentral -> B'worth
11:10 AMETS EG9022:
KL Sentral -> Ipoh
11:33 AMETS EP9274:
KL Sentral -> P. Besar
12:12 PMETS EG9027:
Ipoh -> KL Sentral
12:51 PMETS EP9201:
P. Besar -> KL Sentral
12:58 PMETS EG9420:
Gemas -> P. Besar
1:19 PMETS EP9104:
KL Sentral -> B'worth
2:42 PMETS EG9026:
KL Sentral -> Ipoh
3:05 PMETS EP9105:
B'worth -> KL Sentral
3:06 PMETS EP9173:
B'worth -> KL Sentral
4:17 PMETS EG9031:
Ipoh -> KL Sentral
4:56 PMETS EP9203:
P. Besar -> KL Sentral
5:15 PMETS EG9028:
KL Sentral -> Ipoh
5:55 PMETS EP9107:
B'worth -> KL Sentral
6:08 PMETS EP9176:
KL Sentral -> B'worth
6:24 PMETS EG9035:
Ipoh -> KL Sentral
6:51 PMETS EP9275:
P. Besar -> KL Sentral
7:22 PMETS EG9425:
P. Besar -> Gemas
7:46 PMETS EG9037:
Ipoh -> KL Sentral
7:46 PMETS EP9372:
Gemas -> B'worth
8:02 PMETS EP9205:
P. Besar -> KL Sentral
8:28 PMETS EG9123:
B'worth -> KL Sentral
8:41 PMETS EP9204:
KL Sentral -> P. Besar
9:20 PMETS EG9032:
KL Sentral -> Ipoh

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A