Ipoh Railway Station

Maklumat Stesen

Stesen
Ipoh
Koordinat4.597343,101.073017
AlamatStesen Keretapi Ipoh,
Jalan Panglima Bukit Gantang Wahab, 31000 Ipoh, Perak,
Malaysia.
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity
Platform
Parkir
Akses OKUYes
Surau
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
12:33 AMETS EG9310:
KL Sentral -> Ipoh
1:03 AMETS EG9312:
KL Sentral -> Ipoh
1:50 AMETS EG9520:
Gemas -> P. Besar
5:05 AMETS EG9301:
Ipoh -> KL Sentral
6:27 AMETS EP9201:
B'Worth -> KL Sentral
7:25 AMETS EG9303:
Ipoh -> KL Sentral
7:59 AMETS EG9211:
B'worth -> KL Sentral
9:00 AMETS EG9305:
Ipoh -> KL Sentral
9:22 AMETS EG9113:
B'worth -> Gemas
9:26 AMETS EG9020:
KL Sentral -> P. Besar
9:54 AMETS EG9021:
P. Besar -> KL Sentral
10:17 AMETS EP9006:
KL Sentral -> P. Besar
10:30 AMETS ES9351:
Ipoh -> KL Sentral
10:48 AMETS EG9302:
KL Sentral -> Ipoh
11:21 AMETS EP9202:
KL Sentral -> B'worth
12:04 PMETS EG9512:
Gemas -> P. Besar
12:12 PMETS EP9401:
P. Besar -> Kajang
12:59 PMETS EP9008:
KL Sentral -> P. Besar
1:00 PMETS EG9307:
Ipoh -> KL Sentral
1:51 PMETS EP9204:
KL Sentral -> B'worth
2:50 PMETS ES9352:
KL Sentral -> Ipoh
3:12 PMETS EP9203:
B'worth -> KL Sentral
3:30 PMETS EG9309:
Ipoh -> KL Sentral
3:36 PMETS EG9024:
KL Sentral -> P. Besar
3:52 PMETS EP9501:
P. Besar -> Gemas
4:18 PMETS EG9304:
KL Sentral -> Ipoh
4:57 PMETS EP9007:
P. Besar -> KL Sentral
5:45 PMETS EG9311:
Ipoh -> KL Sentral
5:54 PMETS EG9215:
B'worth -> KL Sentral
6:18 PMETS EG9306:
KL Sentral -> Ipoh
6:38 PMETS EP9412:
Kajang -> B'worth
6:52 PMETS EG9019:
P. Besar -> KL Sentral
7:15 PMETS EG9313:
Ipoh -> KL Sentral
7:44 PMETS EG9514:
Gemas -> P. Besar
7:54 PMETS EP9009:
P. Besar -> KL Sentral
9:08 PMETS EG9308:
KL Sentral -> Ipoh
10:21 PMETS EG9214:
KL Sentral -> B'worth
10:49 PMETS EG9525:
P. Besar -> Gemas
11:15 PMETS ES9354:
KL Sentral -> Ipoh
11:58 PMETS EG9216:
KL Sentral -> Butterworth

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A