Ipoh Railway Station

Maklumat Stesen

Stesen
Ipoh
Koordinat4.597343,101.073017
AlamatStesen Keretapi Ipoh,
Jalan Panglima Bukit Gantang Wahab, 31000 Ipoh, Perak,
Malaysia.
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity
Platform
Parkir
Akses OKUYes
Surau
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
12:32 AMETS ES9052:
KL Sentral -> Ipoh
1:07 AMETS EG9122:
KL Sentral -> B'worth
1:28 AMETS EG9224:
KL Sentral -> P. Besar
5:00 AMETS ES9051:
Ipoh -> KL Sentral
6:00 AMETS EG9023:
Ipoh -> KL Sentral
6:55 AMETS EG9121:
B'worth -> KL Sentral
7:45 AMETS EP9103:
B'worth -> KL Sentral
8:20 AMETS EG9025:
Ipoh -> KL Sentral
9:10 AMETS EG9321:
B'worth -> Gemas
9:53 AMETS EG9222:
KL Sentral -> P. Besar
10:08 AMETS EG9221:
P. Besar -> KL Sentral
10:48 AMETS EG9120:
KL Sentral -> Butterworth
11:15 AMETS EP9274:
KL Sentral -> P. Besar
11:41 AMETS EG9022:
KL Sentral -> Ipoh
12:00 PMETS EG9027:
Ipoh -> KL Sentral
12:30 PMETS EP9202:
KL Sentral -> P. Besar
12:36 PMETS EP9201:
P. Besar -> KL Sentral
1:08 PMETS EG9420:
Gemas -> P. Besar
1:50 PMETS EP9102:
KL Sentral -> B'worth
2:50 PMETS EP9105:
B'worth -> KL Sentral
2:56 PMETS EG9026:
KL Sentral -> Ipoh
4:05 PMETS EG9031:
Ipoh -> KL Sentral
4:09 PMETS EP9104:
KL Sentral -> B'worth
4:41 PMETS EP9203:
P. Besar -> KL Sentral
5:40 PMETS EP9107:
B'worth -> KL Sentral
5:48 PMETS EG9028:
KL Sentral -> Ipoh
6:12 PMETS EG9035:
Ipoh -> KL Sentral
6:36 PMETS EP9275:
P. Besar -> KL Sentral
6:44 PMETS EG9030:
KL Sentral -> Ipoh
7:07 PMETS EG9425:
P. Besar -> Gemas
7:34 PMETS EG9037:
Ipoh -> KL Sentral
7:47 PMETS EP9205:
P. Besar -> KL Sentral
8:13 PMETS EG9123:
B'worth -> KL Sentral
8:19 PMETS EG9322:
Gemas -> B'worth
9:12 PMETS EP9204:
KL Sentral -> P. Besar
10:27 PMETS EG9032:
KL Sentral -> Ipoh
11:02 PMETS EP9106:
KL Sentral -> B'worth
11:33 PMETS EG9034:
KL Sentral -> Ipoh

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A