Kampar Railway Station

Maklumat Stesen

Stesen
Kampar
Koordinat4.302762,101.153655
AlamatStesen Keretapi Kampar,
Jalan Stesen,
31900 Kampar, Perak,
Malaysia.
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity, ETS
Platform
ParkirFree
Akses OKUYes
SurauYes
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
12:12 AMETS EG9310:
KL Sentral -> Ipoh
12:42 AMETS EG9312:
KL Sentral -> Ipoh
1:25 AMETS EG9520:
Gemas -> P. Besar
5:26 AMETS EG9301:
Ipoh -> KL Sentral
7:46 AMETS EG9303:
Ipoh -> KL Sentral
8:23 AMETS EG9211:
B'worth -> KL Sentral
9:01 AMETS EG9020:
KL Sentral -> P. Besar
9:21 AMETS EG9305:
Ipoh -> KL Sentral
9:46 AMETS EG9113:
B'worth -> Gemas
10:18 AMETS EG9021:
P. Besar -> KL Sentral
10:27 AMETS EG9302:
KL Sentral -> Ipoh
10:51 AMETS ES9351:
Ipoh -> KL Sentral
11:39 AMETS EG9512:
Gemas -> P. Besar
1:21 PMETS EG9307:
Ipoh -> KL Sentral
2:30 PMETS ES9352:
KL Sentral -> Ipoh
3:11 PMETS EG9024:
KL Sentral -> P. Besar
3:51 PMETS EG9309:
Ipoh -> KL Sentral
3:57 PMETS EG9304:
KL Sentral -> Ipoh
5:57 PMETS EG9306:
KL Sentral -> Ipoh
6:06 PMETS EG9311:
Ipoh -> KL Sentral
6:13 PMETS EP9412:
Kajang -> B'worth
6:18 PMETS EG9215:
B'worth -> KL Sentral
7:16 PMETS EG9019:
P. Besar -> KL Sentral
7:20 PMETS EG9514:
Gemas -> P. Besar
7:36 PMETS EG9313:
Ipoh -> KL Sentral
8:47 PMETS EG9308:
KL Sentral -> Ipoh
9:56 PMETS EG9214:
KL Sentral -> B'worth
10:55 PMETS ES9354:
KL Sentral -> Ipoh
11:13 PMETS EG9525:
P. Besar -> Gemas
11:33 PMETS EG9216:
KL Sentral -> Butterworth

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A