Kuala Kangsar Railway Station

Maklumat Stesen

Stesen
Kuala Kangsar
Koordinat4.776258,100.932126
AlamatStesen Keretapi Kuala Kangsar, Jalan Sultan Idris, 33000 Kuala Kangsar, Perak, Malaysia
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity
Platform
Parkir
Akses OKUUnknown
SurauYes
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
5:59 AMETS EG9500:
Ipoh -> P. Besar
7:41 AMETS - EG9235:
B'Worth -> KL Sentral
8:57 AMETS EG9201:
B'Worth -> Gemas
9:34 AMETS EG9220:
Gemas -> P. Besar
10:02 AMETS EG9203:
P. Besar -> Gemas
12:13 PMETS EG9208:
KL Sentral -> P. Besar
1:20 PMETS EG9236:
KL Sentral -> B'Worth
4:06 PMETS EG9233:
B'Worth -> KL Sentral
5:11 PMETS EG9237:
B'Worth -> KL Sentral
6:42 PMETS EG9248 (Fri-Sun Only):
KL Sentral -> B'Worth
7:09 PMETS EG9209:
P. Besar -> KL Sentral
8:10 PMETS EG9202:
Gemas -> P. Besar
8:26 PMETS EG9215:
P. Besar -> KL Sentral
8:26 PMETS EG9215:
Pdg Bsr -> KL Sentral
8:40 PMETS EG9216:
Seremban -> Butterworth
8:55 PMETS EG9204:
Gemas -> P. Buntar
10:19 PMETS EG9221:
P. Besar -> Gemas
10:42 PMETS EG9234:
KL Sentral -> B'Worth
11:11 PMETS - EG9249
(Fri-Sun Only)
11:12 PMETS EG9238:
KL Sentral -> B'Worth
11:57 PMETS EG9217:
B'Worth -> Ipoh

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A