Parit Buntar Railway Station

Maklumat Stesen

Stesen
Parit Buntar
Koordinat5.128902,100.486364
AlamatStesen Keretapi Parit Buntar, Parit Buntar, Perak, Malaysia.
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Komuter
Platform1 (1 platform tepi)
Parkir
Akses OKUUnknown
Surau
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
1:19 AMETS EG9216:
KL Sentral -> Butterworth
3:11 AMETS EG9520:
Gemas -> P. Besar
5:07 AMETS EP9201:
B'Worth -> KL Sentral
6:36 AMETS EG9211:
B'worth -> KL Sentral
7:59 AMETS EG9113:
B'worth -> Gemas
8:31 AMETS EG9021:
P. Besar -> KL Sentral
10:47 AMETS EG9020:
KL Sentral -> P. Besar
12:38 PMETS EP9202:
KL Sentral -> B'worth
1:25 PMETS EG9512:
Gemas -> P. Besar
4:31 PMETS EG9215:
B'worth -> KL Sentral
4:57 PMETS EG9024:
KL Sentral -> P. Besar
5:29 PMETS EG9019:
P. Besar -> KL Sentral
7:59 PMETS EP9412:
Kajang -> B'worth
9:06 PMETS EG9514:
Gemas -> P. Besar
9:26 PMETS EG9525:
P. Besar -> Gemas
11:42 PMETS EG9214:
KL Sentral -> B'worth

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
6:02 AMKomuter 2901:
B. Mertajam -> P. Rengas
6:09 AMKomuter 2900:
P. Rengas -> B'worth
7:31 AMKomuter 2903:
B'worth -> P. Rengas
7:39 AMKomuter 2902:
P. Rengas -> B. Mertajam
9:02 AMKomuter 2905:
B. Mertajam -> P. Rengas
9:39 AMKomuter 2904:
P. Rengas -> B. Mertajam
11:02 AMKomuter 2907:
B. Mertajam -> P. Rengas
11:45 AMKomuter 2906:
P. Rengas -> B. Mertajam
1:02 PMKomuter 2909:
B. Mertajam -> P. Rengas
1:39 PMKomuter 2908:
P. Rengas -> B. Mertajam
2:39 PMKomuter 2910:
P. Rengas -> B. Mertajam
3:02 PMKomuter 2911:
B. Mertajam -> P. Rengas
4:02 PMKomuter 2913:
B. Mertajam -> P. Rengas
4:39 PMKomuter 2912:
P. Rengas -> B. Mertajam
6:02 PMKomuter 2915:
B. Mertajam -> P. Rengas
6:09 PMKomuter 2914:
P. Rengas -> B'worth
7:31 PMKomuter 2917:
B'worth -> P. Rengas
8:39 PMKomuter 2916:
P. Rengas -> B. Mertajam
10:02 PMKomuter 2919:
B. Mertajam -> P. Rengas
10:39 PMKomuter 2918:
P. Rengas -> B. Mertajam