Sungai Buloh Railway Station

Maklumat Stesen

Stesen
Sungai Buloh
Koordinat3.206376,101.580105
AlamatStesen Keretapi Sungai Buloh,
Lot 3, Jalan Kuala Selangor,
47000 Sungai Buloh, Selangor,
Malaysia.
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanETS, KTM Komuter
Platform
ParkirFree
Akses OKUYes
SurauYes
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
7:30 AMETS EG9020:
Sg Buloh -> Ipoh
7:30 AMETS EG9020 (Sat-Sun only):
Sg. Buloh -> Ipoh
10:05 AMETS EG9420:
Gemas -> P. Besar
11:02 AMETS ES9052:
KL Sentral -> Ipoh
11:23 AMETS EG9321:
B'worth -> Gemas
12:40 PMETS EG9421:
P. Besar -> Gemas
1:40 PMETS ES9051:
Ipoh -> KL Sentral
2:28 PMETS EG9027 (Sat-Sun only):
Ipoh -> Sg. Buloh
2:47 PMETS EG9221:
P. Besar -> KL Sentral
3:00 PMETS EG9026 (Sat-Sun only):
Sg. Buloh -> Ipoh
5:40 PMETS EG9322:
Gemas -> B'worth
5:56 PMETS EG9423:
P. Besar -> Gemas
6:49 PMETS EG9422:
Gemas -> P. Besar
8:53 PMETS EG9033 (Sat-Sun only):
Ipoh -> Sg. Buloh
11:06 PMETS EG9425:
P. Besar -> Gemas
11:28 PMETS ES9056:
KL Sentral -> Ipoh
11:50 PMETS EG9424:
Gemas -> P. Besar

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
6:47 AMKomuter 2102:
Bdr Tasik Selatan -> Tg Malim
Monday - Friday