Sungai Petani Railway Station

Maklumat Stesen

Stesen
Sungai Petani
Koordinat5.642978,100.489755
AlamatLLN5049, Stesyen Ktm, Jln Ibrahim, 08000, Sungai Petani, Kedah
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina19xx
Dibuka19xx
LaluanKTM Intercity
Platform1 (1 platform tepi)
ParkirFree
Akses OKUUnknown
SurauUnknown
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
7:57 AMETS EG9500:
Ipoh -> P. Besar
8:45 AMETS EG9203:
P. Besar -> Gemas
10:30 AMETS EP9213:
P. Besar -> Seremban
10:55 AMETS EG9220:
Gemas -> P. Besar
2:09 PMETS EG9208:
KL Sentral -> P. Besar
2:51 PMETS EP9214:
KL Sentral -> P. Besar
5:14 PMETS EG9209:
P. Besar -> KL Sentral
6:28 PMETS EG9215:
P. Besar -> KL Sentral
6:28 PMETS EG9215:
Pdg Bsr -> KL Sentral
9:01 PMETS EG9221:
P. Besar -> Gemas
10:16 PMETS EG9202:
Gemas -> P. Besar

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
5:59 AMKomuter 2940:
B'Worth -> Pdg Bsr
6:42 AMKomuter 2941:
Pdg Bsr -> B'Worth
6:59 AMKomuter 2944:
B'Worth -> Pdg Bsr
7:42 AMKomuter 2945:
Pdg Bsr -> B'Worth
8:09 AMKomuter 2948:
B'Worth -> Pdg Bsr
8:42 AMKomuter 2949:
Pdg Bsr -> B'Worth
8:59 AMKomuter 2952:
B'Worth -> Pdg Bsr
9:42 AMKomuter 2953:
Pdg Bsr -> B'Worth
9:59 AMKomuter 2954:
B'Worth -> Pdg Bsr
10:59 AMKomuter 2956:
B'Worth -> Pdg Bsr
11:42 AMKomuter 2957:
Pdg Bsr -> B'Worth
12:59 PMKomuter 2960:
B'Worth -> Pdg Bsr
1:42 PMKomuter 2961:
Pdg Bsr -> B'Worth
2:59 PMKomuter 2964:
B'Worth -> Pdg Bsr
3:42 PMKomuter 2965:
Pdg Bsr -> B'Worth
4:42 PMKomuter 2967:
Pdg Bsr -> B'Worth
4:59 PMKomuter 2968:
B'Worth -> Pdg Bsr
5:42 PMKomuter 2969:
Pdg Bsr -> B'Worth
5:59 PMKomuter 2972:
B'Worth -> Pdg Bsr
6:42 PMKomuter 2973:
Pdg Bsr -> B'Worth
6:59 PMKomuter 2976:
B'Worth -> Pdg Bsr
7:42 PMKomuter 2977:
Pdg Bsr -> B'Worth
7:59 PMKomuter 2980:
B'Worth -> Pdg Bsr
8:42 PMKomuter 2981:
Pdg Bsr -> B'Worth
8:59 PMKomuter 2984:
B'Worth -> Pdg Bsr
9:42 PMKomuter 2985:
Pdg Bsr -> B'Worth
10:59 PMKomuter 2988:
B'Worth -> Pdg Bsr
11:42 PMKomuter 2989:
Pdg Bsr -> B'Worth