Taiping Railway Station

Maklumat Stesen

Stesen
Taiping
Koordinat4.852036,100.73154
AlamatStesen Keretapi Taiping, Taiping, Perak
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity
Platform
Parkir
Akses OKUUnknown
SurauYes
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
5:50 AMETS EP9231:
B'Worth -> KL Sentral
6:20 AMETS EG9500:
Ipoh -> P. Besar
7:24 AMETS - EG9235:
B'Worth -> KL Sentral
8:41 AMETS EG9201:
B'Worth -> Gemas
9:45 AMETS EG9203:
P. Besar -> Gemas
9:53 AMETS EG9220:
Gemas -> P. Besar
10:34 AMETS EP9246 (Fri-Sun Only):
KL Sentral -> B'Worth
11:29 AMETS EP9213:
P. Besar -> Seremban
11:44 AMETS EP9232:
KL Sentral -> B'Worth
12:30 PMETS EG9208:
KL Sentral -> P. Besar
12:45 PMETS - EP9247
(Fri-Sun Only)
1:37 PMETS EG9236:
KL Sentral -> B'Worth
1:50 PMETS EP9214:
KL Sentral -> P. Besar
3:49 PMETS EG9233:
B'Worth -> KL Sentral
4:54 PMETS EG9237:
B'Worth -> KL Sentral
6:52 PMETS EG9209:
P. Besar -> KL Sentral
6:59 PMETS EG9248 (Fri-Sun Only):
KL Sentral -> B'Worth
8:05 PMETS EG9215:
P. Besar -> KL Sentral
8:05 PMETS EG9215:
Pdg Bsr -> KL Sentral
8:28 PMETS EG9202:
Gemas -> P. Besar
8:57 PMETS EG9216:
Seremban -> Butterworth
9:14 PMETS EG9204:
Gemas -> P. Buntar
10:02 PMETS EG9221:
P. Besar -> Gemas
10:54 PMETS - EG9249
(Fri-Sun Only)
10:59 PMETS EG9234:
KL Sentral -> B'Worth
11:29 PMETS EG9238:
KL Sentral -> B'Worth
11:40 PMETS EG9217:
B'Worth -> Ipoh

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A