Taiping Railway Station

Maklumat Stesen

Stesen
Taiping
Koordinat4.852036,100.73154
AlamatStesen Keretapi Taiping, Taiping, Perak
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity
Platform
Parkir
Akses OKUUnknown
SurauYes
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
2:04 AMETS EG9124:
KL Sentral -> B'worth
2:41 AMETS EG9424:
Gemas -> P. Besar
5:36 AMETS EP9101:
B'worth -> KL Sentral
7:06 AMETS EP9103:
B'worth -> KL Sentral
8:28 AMETS EG9321:
B'worth -> Gemas
9:50 AMETS EG9421:
P. Besar -> Gemas
9:52 AMETS EP9202:
KL Sentral -> P. Besar
12:06 PMETS EG9221:
P. Besar -> KL Sentral
12:10 PMETS EP9102:
KL Sentral -> B'worth
12:53 PMETS EG9420:
Gemas -> P. Besar
2:09 PMETS EP9104:
KL Sentral -> B'worth
2:47 PMETS EP9204:
KL Sentral -> P. Besar
3:06 PMETS EG9423:
P. Besar -> Gemas
4:26 PMETS EG9121:
B'worth -> KL Sentral
6:21 PMETS EP9203:
P. Besar -> KL Sentral
6:45 PMETS EP9106:
KL Sentral -> B'worth
6:51 PMETS EP9105:
B'worth -> KL Sentral
8:16 PMETS EG9425:
P. Besar -> Gemas
8:35 PMETS EG9322:
Gemas -> B'worth
8:51 PMETS EP9107:
B'worth -> KL Sentral
9:43 PMETS EG9422:
Gemas -> P. Besar
11:27 PMETS EG9122:
KL Sentral -> B'worth

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
5:37 AMKomuter 2900:
P. Rengas -> B'worth
6:34 AMKomuter 2901:
B. Mertajam -> P. Rengas
7:07 AMKomuter 2902:
P. Rengas -> B. Mertajam
8:03 AMKomuter 2903:
B'worth -> P. Rengas
9:07 AMKomuter 2904:
P. Rengas -> B. Mertajam
9:34 AMKomuter 2905:
B. Mertajam -> P. Rengas
11:13 AMKomuter 2906:
P. Rengas -> B. Mertajam
11:34 AMKomuter 2907:
B. Mertajam -> P. Rengas
1:07 PMKomuter 2908:
P. Rengas -> B. Mertajam
1:34 PMKomuter 2909:
B. Mertajam -> P. Rengas
2:07 PMKomuter 2910:
P. Rengas -> B. Mertajam
3:34 PMKomuter 2911:
B. Mertajam -> P. Rengas
4:07 PMKomuter 2912:
P. Rengas -> B. Mertajam
4:34 PMKomuter 2913:
B. Mertajam -> P. Rengas
5:37 PMKomuter 2914:
P. Rengas -> B'worth
6:34 PMKomuter 2915:
B. Mertajam -> P. Rengas
8:03 PMKomuter 2917:
B'worth -> P. Rengas
8:07 PMKomuter 2916:
P. Rengas -> B. Mertajam
10:07 PMKomuter 2918:
P. Rengas -> B. Mertajam
10:34 PMKomuter 2919:
B. Mertajam -> P. Rengas