Tapah Road Railway Station

Maklumat Stesen

Stesen
Tapah Road
Koordinat4.173341,101.189275
AlamatStesen Keretapi Tapah Road,
Dalam Kawasan Stesyen Keretapi,
35400 Tapah Road, Perak,
Malaysia.
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity, ETS
Platform
Parkir
Akses OKUYes
SurauYes
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
12:09 AMETS - EG9249
(Fri-Sun Only)
1:30 AMETS EG9310:
KL Sentral -> Ipoh
5:33 AMETS EG9301:
Ipoh -> KL Sentral
8:03 AMETS EG9303:
Ipoh -> KL Sentral
8:36 AMETS EG9220:
Gemas -> P. Besar
8:39 AMETS - EG9235:
B'Worth -> KL Sentral
9:33 AMETS EG9305:
Ipoh -> KL Sentral
10:01 AMETS EG9201:
B'Worth -> Gemas
10:20 AMETS EG9302:
KL Sentral -> Ipoh
11:12 AMETS EG9208:
KL Sentral -> P. Besar
11:33 AMETS ES9401:
Ipoh -> KL Sentral
12:20 PMETS EG9236:
KL Sentral -> B'Worth
1:33 PMETS EG9307:
Ipoh -> KL Sentral
2:28 PMETS ES9402:
KL Sentral -> Ipoh
4:33 PMETS EG9309:
Ipoh -> KL Sentral
4:35 PMETS EG9304:
KL Sentral -> Ipoh
5:04 PMETS EG9233:
B'Worth -> KL Sentral
5:42 PMETS EG9248 (Fri-Sun Only):
KL Sentral -> B'Worth
6:00 PMETS EG9306:
KL Sentral -> Ipoh
6:09 PMETS EG9237:
B'Worth -> KL Sentral
6:33 PMETS EG9311:
Ipoh -> KL Sentral
7:09 PMETS EG9202:
Gemas -> P. Besar
7:40 PMETS EG9216:
Seremban -> Butterworth
8:08 PMETS EG9209:
P. Besar -> KL Sentral
8:50 PMETS EG9308:
KL Sentral -> Ipoh
9:24 PMETS EG9215:
P. Besar -> KL Sentral
9:24 PMETS EG9215:
Pdg Bsr -> KL Sentral
9:42 PMETS EG9234:
KL Sentral -> B'Worth
10:12 PMETS EG9238:
KL Sentral -> B'Worth
10:58 PMETS ES9404:
KL Sentral -> Ipoh
11:20 PMETS EG9221:
P. Besar -> Gemas

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A