Tapah Road Railway Station

Maklumat Stesen

Stesen
Tapah Road
Koordinat4.173341,101.189275
AlamatStesen Keretapi Tapah Road,
Dalam Kawasan Stesyen Keretapi,
35400 Tapah Road, Perak,
Malaysia.
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity, ETS
Platform
Parkir
Akses OKUYes
SurauYes
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
12:07 AMETS EG9032:
KL Sentral -> Ipoh
12:37 AMETS EG9124:
KL Sentral -> B'worth
1:04 AMETS ES9056:
KL Sentral -> Ipoh
1:14 AMETS EG9424:
Gemas -> P. Besar
5:37 AMETS EG9021:
Ipoh -> KL Sentral
7:57 AMETS EG9023:
Ipoh -> KL Sentral
9:32 AMETS EG9025:
Ipoh -> KL Sentral
9:38 AMETS EG9020:
Sg Buloh -> Ipoh
9:38 AMETS EG9020 (Sat-Sun only):
Sg. Buloh -> Ipoh
9:47 AMETS EG9022:
KL Sentral -> Ipoh
9:57 AMETS EG9321:
B'worth -> Gemas
11:18 AMETS EG9421:
P. Besar -> Gemas
11:28 AMETS EG9420:
Gemas -> P. Besar
12:07 PMETS ES9051:
Ipoh -> KL Sentral
12:18 PMETS EG9027 (Sat-Sun only):
Ipoh -> Sg. Buloh
12:32 PMETS ES9052:
KL Sentral -> Ipoh
1:27 PMETS EG9221:
P. Besar -> KL Sentral
1:47 PMETS EG9029:
Ipoh -> KL Sentral
4:17 PMETS EG9024:
KL Sentral -> Ipoh
4:34 PMETS EG9423:
P. Besar -> Gemas
5:08 PMETS EG9026 (Sat-Sun only):
Sg. Buloh -> Ipoh
5:54 PMETS EG9121:
B'worth -> KL Sentral
6:12 PMETS EG9028:
KL Sentral -> Ipoh
6:27 PMETS EG9031:
Ipoh -> KL Sentral
6:43 PMETS EG9033 (Sat-Sun only):
Ipoh -> Sg. Buloh
7:06 PMETS EG9322:
Gemas -> B'worth
8:15 PMETS EG9422:
Gemas -> P. Besar
8:27 PMETS EG9035:
Ipoh -> KL Sentral
9:44 PMETS EG9425:
P. Besar -> Gemas
10:00 PMETS EG9122:
KL Sentral -> B'worth
10:42 PMETS EG9030:
KL Sentral -> Ipoh

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A