Stesen Keretapi Batu Gajah

Maklumat Stesen

Stesen
Batu Gajah
Koordinat4.459991, 101.049471
AlamatPerak
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity, ETS
Platform
ParkirFree
Akses OKUYes
SurauYes
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
12:18 AMETS ES9052:
KL Sentral -> Ipoh
12:53 AMETS EG9122:
KL Sentral -> B'worth
1:14 AMETS EG9224:
KL Sentral -> P. Besar
5:13 AMETS ES9051:
Ipoh -> KL Sentral
6:12 AMETS EG9023:
Ipoh -> KL Sentral
7:10 AMETS EG9121:
B'worth -> KL Sentral
8:00 AMETS EP9103:
B'worth -> KL Sentral
8:32 AMETS EG9025:
Ipoh -> KL Sentral
9:25 AMETS EG9321:
B'worth -> Gemas
9:39 AMETS EG9222:
KL Sentral -> P. Besar
10:23 AMETS EG9221:
P. Besar -> KL Sentral
10:34 AMETS EG9120:
KL Sentral -> Butterworth
11:01 AMETS EP9274:
KL Sentral -> P. Besar
11:27 AMETS EG9022:
KL Sentral -> Ipoh
11:59 AMETS EG9027:
Ipoh -> KL Sentral
12:16 PMETS EP9202:
KL Sentral -> P. Besar
12:17 PMETS EG9024:
KL Sentral -> Ipoh
12:54 PMETS EG9420:
Gemas -> P. Besar
1:14 PMETS EG9029:
Ipoh -> KL Sentral
1:36 PMETS EP9102:
KL Sentral -> B'worth
2:27 PMETS EP9201:
P. Besar -> KL Sentral
2:42 PMETS EG9026:
KL Sentral -> Ipoh
3:39 PMETS EG9031:
Ipoh -> KL Sentral
3:55 PMETS EP9104:
KL Sentral -> B'worth
5:34 PMETS EG9028:
KL Sentral -> Ipoh
5:37 PMETS EP9203:
P. Besar -> KL Sentral
6:22 PMETS EP9105:
B'worth -> KL Sentral
6:30 PMETS EG9030:
KL Sentral -> Ipoh
6:44 PMETS EG9035:
Ipoh -> KL Sentral
7:54 PMETS EG9037:
Ipoh -> KL Sentral
8:05 PMETS EG9322:
Gemas -> B'worth
8:27 PMETS EP9205:
P. Besar -> KL Sentral
8:58 PMETS EP9204:
KL Sentral -> P. Besar
9:27 PMETS EG9425:
P. Besar -> Gemas
9:44 PMETS EG9123:
B'worth -> KL Sentral
10:13 PMETS EG9032:
KL Sentral -> Ipoh
10:48 PMETS EP9106:
KL Sentral -> B'worth
11:19 PMETS EG9034:
KL Sentral -> Ipoh

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A