Stesen Keretapi Gemas

Maklumat Stesen

Stesen
Gemas
Koordinat2.579606,102.611682
AlamatNegeri Sembilan
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity
Platform
ParkirUnknown
Akses OKU
Surau
Tandas

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
3:40 AMIntercity ES44:
JB Sentral -> Gemas
3:40 AMETS EG9221:
P. Besar -> Gemas
4:10 AMIntercity ES45:
Gemas -> JB Sentral
4:30 AMETS EG9220:
Gemas -> P. Besar
8:30 AMEkspres Rakyat Timuran 27:
Tumpat -> JB Sentral
1:38 PMIntercity ES40:
JB Sentral -> Pulau Sebang / Tampin
2:15 PMETS EG9201:
B'Worth -> Gemas
2:35 PMIntercity ES42:
JB Sentral -> Gemas
2:50 PMIntercity ES43:
Gemas -> JB Sentral
3:00 PMETS EG9202:
Gemas -> P. Besar
3:25 PMETS EG9203:
P. Besar -> Gemas
3:40 PMIntercity ES41:
Pulau Sebang / Tampin -> JB Sentral
4:00 PMETS EG9204:
Gemas -> P. Buntar
11:56 PMEkspres Rakyat Timuran 26:
JB Sentral -> Tumpat

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A