Stesen Keretapi Gemas

Maklumat Stesen

Stesen
Gemas
Koordinat2.579606,102.611682
AlamatNegeri Sembilan
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity
Platform
ParkirUnknown
Akses OKU
Surau
Tandas

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
1:55 AMETS EG9425:
P. Besar -> Gemas
3:07 AMEkspres Selatan ES44:
JB Sentral -> P. Sebang / Tampin
5:14 AMEkspres Selatan ES45:
P. Sebang / Tampin -> JB Sentral
6:39 AMEkspres Rakyat Timuran 27:
Tumpat -> JB Sentral
7:30 AMETS EG9420:
Gemas -> P. Besar
2:15 PMETS EG9321:
B'worth -> Gemas
2:30 PMEkspres Selatan ES40:
JB Sentral -> P. Sebang / Tampin
3:00 PMETS EG9322:
Gemas -> B'worth
3:22 PMETS EG9421:
P. Besar -> Gemas
4:00 PMETS EG9422:
Gemas -> P. Besar
4:35 PMEkspres Selatan ES41:
P. Sebang / Tampin -> JB Sentral
8:18 PMEkspres Selatan ES42:
JB Sentral -> Gemas
8:45 PMETS EG9423:
P. Besar -> Gemas
9:00 PMEkspres Selatan ES43:
Gemas -> JB Sentral
9:10 PMETS EG9424:
Gemas -> P. Besar
11:56 PMEkspres Rakyat Timuran 26:
JB Sentral -> Tumpat

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A