Stesen Keretapi Ipoh

Maklumat Stesen

Stesen
Ipoh
Koordinat4.597343,101.073017
AlamatStesen Keretapi Ipoh,
Jalan Panglima Bukit Gantang Wahab, 31000 Ipoh, Perak,
Malaysia.
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity
Platform
Parkir
Akses OKUYes
Surau
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
12:29 AMETS EG9122:
KL Sentral -> B'worth
12:55 AMETS EG9034:
KL Sentral -> Ipoh
1:55 AMETS ES9052:
KL Sentral -> Ipoh
2:09 AMETS EG9224:
KL Sentral -> P. Besar
5:05 AMETS ES9051:
Ipoh -> KL Sentral
6:25 AMETS EG9023:
Ipoh -> KL Sentral
6:44 AMETS EG9121:
B'worth -> KL Sentral
7:59 AMETS EP9103:
B'worth -> KL Sentral
8:10 AMETS EG9025:
Ipoh -> KL Sentral
9:10 AMETS EG9321:
B'worth -> Gemas
9:39 AMETS EG9222:
KL Sentral -> P. Besar
10:53 AMETS EG9221:
P. Besar -> KL Sentral
11:15 AMETS EG9022:
KL Sentral -> Ipoh
11:45 AMETS EG9027:
Ipoh -> KL Sentral
12:30 PMETS EG9024:
KL Sentral -> Ipoh
12:48 PMETS EG9420:
Gemas -> P. Besar
1:00 PMETS EG9029:
Ipoh -> KL Sentral
1:28 PMETS EP9202:
KL Sentral -> P. Besar
1:56 PMETS EP9102:
KL Sentral -> B'worth
2:14 PMETS EP9201:
P. Besar -> KL Sentral
2:30 PMETS EG9026:
KL Sentral -> Ipoh
3:25 PMETS EG9031:
Ipoh -> KL Sentral
5:11 PMETS EP9104:
KL Sentral -> B'worth
5:24 PMETS EP9203:
P. Besar -> KL Sentral
5:45 PMETS EG9028:
KL Sentral -> Ipoh
6:09 PMETS EP9105:
B'worth -> KL Sentral
6:30 PMETS EG9035:
Ipoh -> KL Sentral
7:00 PMETS EG9030:
KL Sentral -> Ipoh
7:40 PMETS EG9037:
Ipoh -> KL Sentral
8:14 PMETS EP9205:
P. Besar -> KL Sentral
8:15 PMETS EG9322:
Gemas -> B'worth
8:31 PMETS EP9204:
KL Sentral -> P. Besar
9:14 PMETS EG9425:
P. Besar -> Gemas
9:31 PMETS EG9123:
B'worth -> KL Sentral
9:35 PMETS EG9032:
KL Sentral -> Ipoh
11:11 PMETS EP9106:
KL Sentral -> B'worth

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A