Stesen Keretapi Ipoh

Maklumat Stesen

Stesen
Ipoh
Koordinat4.597343,101.073017
AlamatStesen Keretapi Ipoh,
Jalan Panglima Bukit Gantang Wahab, 31000 Ipoh, Perak,
Malaysia.
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity
Platform
Parkir
Akses OKUYes
Surau
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
12:32 AMETS ES9052:
KL Sentral -> Ipoh
5:00 AMETS ES9051:
Ipoh -> KL Sentral
6:00 AMETS EG9023:
Ipoh -> KL Sentral
6:55 AMETS EG9121:
B'worth -> KL Sentral
7:45 AMETS EP9103:
B'worth -> KL Sentral
8:20 AMETS EG9025:
Ipoh -> KL Sentral
9:10 AMETS EG9321:
B'worth -> Gemas
9:39 AMETS EG9222:
KL Sentral -> P. Besar
10:08 AMETS EG9221:
P. Besar -> KL Sentral
10:39 AMETS EP9172:
KL Sentral -> B'worth
11:23 AMETS EG9022:
KL Sentral -> Ipoh
11:48 AMETS EP9274:
KL Sentral -> P. Besar
12:00 PMETS EG9027:
Ipoh -> KL Sentral
12:36 PMETS EP9201:
P. Besar -> KL Sentral
1:13 PMETS EG9420:
Gemas -> P. Besar
1:34 PMETS EP9104:
KL Sentral -> B'worth
2:50 PMETS EP9105:
B'worth -> KL Sentral
2:52 PMETS EP9173:
B'worth -> KL Sentral
2:56 PMETS EG9026:
KL Sentral -> Ipoh
4:05 PMETS EG9031:
Ipoh -> KL Sentral
4:41 PMETS EP9203:
P. Besar -> KL Sentral
5:28 PMETS EG9028:
KL Sentral -> Ipoh
5:40 PMETS EP9107:
B'worth -> KL Sentral
6:12 PMETS EG9035:
Ipoh -> KL Sentral
6:23 PMETS EP9176:
KL Sentral -> B'worth
6:38 PMETS EP9275:
P. Besar -> KL Sentral
7:07 PMETS EG9425:
P. Besar -> Gemas
7:34 PMETS EG9037:
Ipoh -> KL Sentral
7:47 PMETS EP9205:
P. Besar -> KL Sentral
8:01 PMETS EP9372:
Gemas -> B'worth
8:13 PMETS EG9123:
B'worth -> KL Sentral
8:56 PMETS EP9204:
KL Sentral -> P. Besar
9:33 PMETS EG9032:
KL Sentral -> Ipoh
10:32 PMETS EG1926:
KL Sentral -> B'worth

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A