Stesen Keretapi Kampar

Maklumat Stesen

Stesen
Kampar
Koordinat4.302762,101.153655
AlamatStesen Keretapi Kampar,
Jalan Stesen,
31900 Kampar, Perak,
Malaysia.
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity, ETS
Platform
ParkirFree
Akses OKUYes
SurauYes
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
12:05 AMETS ES9052:
KL Sentral -> Ipoh
12:40 AMETS EG9122:
KL Sentral -> B'worth
1:01 AMETS EG9224:
KL Sentral -> P. Besar
5:26 AMETS ES9051:
Ipoh -> KL Sentral
6:25 AMETS EG9023:
Ipoh -> KL Sentral
7:23 AMETS EG9121:
B'worth -> KL Sentral
8:13 AMETS EP9103:
B'worth -> KL Sentral
8:45 AMETS EG9025:
Ipoh -> KL Sentral
9:26 AMETS EG9222:
KL Sentral -> P. Besar
9:38 AMETS EG9321:
B'worth -> Gemas
10:21 AMETS EG9120:
KL Sentral -> Butterworth
10:36 AMETS EG9221:
P. Besar -> KL Sentral
10:48 AMETS EP9274:
KL Sentral -> P. Besar
11:14 AMETS EG9022:
KL Sentral -> Ipoh
12:03 PMETS EP9202:
KL Sentral -> P. Besar
12:25 PMETS EG9027:
Ipoh -> KL Sentral
12:41 PMETS EG9420:
Gemas -> P. Besar
1:04 PMETS EP9201:
P. Besar -> KL Sentral
1:23 PMETS EP9102:
KL Sentral -> B'worth
2:29 PMETS EG9026:
KL Sentral -> Ipoh
3:18 PMETS EP9105:
B'worth -> KL Sentral
3:42 PMETS EP9104:
KL Sentral -> B'worth
4:30 PMETS EG9031:
Ipoh -> KL Sentral
5:09 PMETS EP9203:
P. Besar -> KL Sentral
5:21 PMETS EG9028:
KL Sentral -> Ipoh
6:08 PMETS EP9107:
B'worth -> KL Sentral
6:17 PMETS EG9030:
KL Sentral -> Ipoh
6:37 PMETS EG9035:
Ipoh -> KL Sentral
7:05 PMETS EP9275:
P. Besar -> KL Sentral
7:35 PMETS EG9425:
P. Besar -> Gemas
7:51 PMETS EG9322:
Gemas -> B'worth
7:59 PMETS EG9037:
Ipoh -> KL Sentral
8:15 PMETS EP9205:
P. Besar -> KL Sentral
8:41 PMETS EG9123:
B'worth -> KL Sentral
8:45 PMETS EP9204:
KL Sentral -> P. Besar
10:00 PMETS EG9032:
KL Sentral -> Ipoh
10:35 PMETS EP9106:
KL Sentral -> B'worth
11:06 PMETS EG9034:
KL Sentral -> Ipoh

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A