Stesen Keretapi Kampar

Maklumat Stesen

Stesen
Kampar
Koordinat4.302762,101.153655
AlamatStesen Keretapi Kampar,
Jalan Stesen,
31900 Kampar, Perak,
Malaysia.
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity, ETS
Platform
ParkirFree
Akses OKUYes
SurauYes
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
12:16 AMETS EG9032:
KL Sentral -> Ipoh
12:48 AMETS EG9124:
KL Sentral -> B'worth
1:13 AMETS ES9056:
KL Sentral -> Ipoh
1:25 AMETS EG9424:
Gemas -> P. Besar
5:25 AMETS EG9021:
Ipoh -> KL Sentral
7:45 AMETS EG9023:
Ipoh -> KL Sentral
9:20 AMETS EG9025:
Ipoh -> KL Sentral
9:46 AMETS EG9321:
B'worth -> Gemas
9:50 AMETS EG9020:
Sg Buloh -> Ipoh
9:50 AMETS EG9020 (Sat-Sun only):
Sg. Buloh -> Ipoh
9:56 AMETS EG9022:
KL Sentral -> Ipoh
11:07 AMETS EG9421:
P. Besar -> Gemas
11:39 AMETS EG9420:
Gemas -> P. Besar
11:55 AMETS ES9051:
Ipoh -> KL Sentral
12:06 PMETS EG9027 (Sat-Sun only):
Ipoh -> Sg. Buloh
12:44 PMETS ES9052:
KL Sentral -> Ipoh
1:18 PMETS EG9221:
P. Besar -> KL Sentral
1:35 PMETS EG9029:
Ipoh -> KL Sentral
4:23 PMETS EG9423:
P. Besar -> Gemas
4:26 PMETS EG9024:
KL Sentral -> Ipoh
5:20 PMETS EG9026 (Sat-Sun only):
Sg. Buloh -> Ipoh
5:43 PMETS EG9121:
B'worth -> KL Sentral
6:15 PMETS EG9031:
Ipoh -> KL Sentral
6:21 PMETS EG9028:
KL Sentral -> Ipoh
6:31 PMETS EG9033 (Sat-Sun only):
Ipoh -> Sg. Buloh
7:17 PMETS EG9322:
Gemas -> B'worth
8:15 PMETS EG9035:
Ipoh -> KL Sentral
8:26 PMETS EG9422:
Gemas -> P. Besar
9:33 PMETS EG9425:
P. Besar -> Gemas
10:11 PMETS EG9122:
KL Sentral -> B'worth
10:51 PMETS EG9030:
KL Sentral -> Ipoh

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A