Stesen Keretapi KL Sentral

Maklumat Stesen

Stesen
KL Sentral
Koordinat3.134747,101.68617
AlamatKuala Lumpur
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Komuter
Platform
ParkirUnknown
Akses OKUYes
Surau
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
1:17 AMETS EG9525:
P. Besar -> Gemas
7:05 AMETS EG9020:
KL Sentral -> P. Besar
7:27 AMETS EG9301:
Ipoh -> KL Sentral
8:00 AMETS EP9006:
KL Sentral -> P. Besar
8:30 AMETS EG9302:
KL Sentral -> Ipoh
8:50 AMETS EP9201:
B'Worth -> KL Sentral
9:00 AMETS EP9202:
KL Sentral -> B'worth
9:44 AMETS EG9512:
Gemas -> P. Besar
9:47 AMETS EG9303:
Ipoh -> KL Sentral
10:30 AMETS EG9211:
B'worth -> KL Sentral
10:42 AMETS EP9008:
KL Sentral -> P. Besar
11:22 AMETS EG9305:
Ipoh -> KL Sentral
11:30 AMETS EP9204:
KL Sentral -> B'worth
11:58 AMETS EG9113:
B'worth -> Gemas
12:18 PMETS EG9021:
P. Besar -> KL Sentral
12:20 PMETS ES9352:
KL Sentral -> Ipoh
1:05 PMETS ES9351:
Ipoh -> KL Sentral
1:15 PMETS EG9024:
KL Sentral -> P. Besar
2:00 PMETS EG9304:
KL Sentral -> Ipoh
2:43 PMETS EP9401:
P. Besar -> Kajang
3:22 PMETS EG9307:
Ipoh -> KL Sentral
4:00 PMETS EG9306:
KL Sentral -> Ipoh
4:18 PMETS EP9412:
Kajang -> B'worth
5:17 PMETS EG9514:
Gemas -> P. Besar
5:35 PMETS EP9203:
B'worth -> KL Sentral
5:52 PMETS EG9309:
Ipoh -> KL Sentral
6:13 PMETS EP9501:
P. Besar -> Gemas
6:50 PMETS EG9308:
KL Sentral -> Ipoh
7:13 PMETS EP9007:
P. Besar -> KL Sentral
7:53 PMETS EG9214:
KL Sentral -> B'worth
8:13 PMETS EG9311:
Ipoh -> KL Sentral
8:25 PMETS EG9215:
B'worth -> KL Sentral
8:45 PMETS ES9354:
KL Sentral -> Ipoh
9:16 PMETS EG9019:
P. Besar -> KL Sentral
9:30 PMETS EG9216:
KL Sentral -> Butterworth
9:37 PMETS EG9313:
Ipoh -> KL Sentral
10:10 PMETS EP9009:
P. Besar -> KL Sentral
10:15 PMETS EG9310:
KL Sentral -> Ipoh
10:45 PMETS EG9312:
KL Sentral -> Ipoh
11:27 PMETS EG9520:
Gemas -> P. Besar

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
6:15 AMKomuter 2102:
Bdr Tasik Selatan -> Tg Malim
Monday - Friday