Stesen Keretapi Kuala Kangsar

Maklumat Stesen

Stesen
Kuala Kangsar
Koordinat4.776258,100.932126
AlamatStesen Keretapi Kuala Kangsar, Jalan Sultan Idris, 33000 Kuala Kangsar, Perak, Malaysia
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity
Platform
Parkir
Akses OKUUnknown
SurauYes
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
1:36 AMETS EG9122:
KL Sentral -> B'worth
1:57 AMETS EG9224:
KL Sentral -> P. Besar
6:27 AMETS EG9121:
B'worth -> KL Sentral
7:17 AMETS EP9103:
B'worth -> KL Sentral
8:41 AMETS EG9321:
B'worth -> Gemas
9:40 AMETS EG9221:
P. Besar -> KL Sentral
10:22 AMETS EG9222:
KL Sentral -> P. Besar
11:17 AMETS EG9120:
KL Sentral -> Butterworth
11:44 AMETS EP9274:
KL Sentral -> P. Besar
12:59 PMETS EP9202:
KL Sentral -> P. Besar
1:38 PMETS EG9420:
Gemas -> P. Besar
1:43 PMETS EP9201:
P. Besar -> KL Sentral
2:19 PMETS EP9102:
KL Sentral -> B'worth
4:38 PMETS EP9104:
KL Sentral -> B'worth
4:53 PMETS EP9203:
P. Besar -> KL Sentral
5:38 PMETS EP9105:
B'worth -> KL Sentral
7:42 PMETS EP9205:
P. Besar -> KL Sentral
8:41 PMETS EG9425:
P. Besar -> Gemas
8:49 PMETS EG9322:
Gemas -> B'worth
9:00 PMETS EG9123:
B'worth -> KL Sentral
9:41 PMETS EP9204:
KL Sentral -> P. Besar
11:31 PMETS EP9106:
KL Sentral -> B'worth

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A