Stesen Keretapi Kuala Kangsar

Maklumat Stesen

Stesen
Kuala Kangsar
Koordinat4.776258,100.932126
AlamatStesen Keretapi Kuala Kangsar, Jalan Sultan Idris, 33000 Kuala Kangsar, Perak, Malaysia
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity
Platform
Parkir
Akses OKUUnknown
SurauYes
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
1:44 AMETS EG9124:
KL Sentral -> B'worth
2:21 AMETS EG9424:
Gemas -> P. Besar
5:55 AMETS EP9101:
B'worth -> KL Sentral
7:26 AMETS EP9103:
B'worth -> KL Sentral
8:48 AMETS EG9321:
B'worth -> Gemas
9:32 AMETS EP9202:
KL Sentral -> P. Besar
10:10 AMETS EG9421:
P. Besar -> Gemas
11:51 AMETS EP9102:
KL Sentral -> B'worth
12:25 PMETS EG9221:
P. Besar -> KL Sentral
12:34 PMETS EG9420:
Gemas -> P. Besar
1:50 PMETS EP9104:
KL Sentral -> B'worth
2:27 PMETS EP9204:
KL Sentral -> P. Besar
3:26 PMETS EG9423:
P. Besar -> Gemas
4:46 PMETS EG9121:
B'worth -> KL Sentral
6:26 PMETS EP9106:
KL Sentral -> B'worth
6:41 PMETS EP9203:
P. Besar -> KL Sentral
7:10 PMETS EP9105:
B'worth -> KL Sentral
8:14 PMETS EG9322:
Gemas -> B'worth
8:36 PMETS EG9425:
P. Besar -> Gemas
9:10 PMETS EP9107:
B'worth -> KL Sentral
9:23 PMETS EG9422:
Gemas -> P. Besar
11:07 PMETS EG9122:
KL Sentral -> B'worth

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A