Stesen Keretapi Kuala Kangsar

Maklumat Stesen

Stesen
Kuala Kangsar
Koordinat4.776258,100.932126
AlamatStesen Keretapi Kuala Kangsar, Jalan Sultan Idris, 33000 Kuala Kangsar, Perak, Malaysia
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity
Platform
Parkir
Akses OKUUnknown
SurauYes
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
12:29 AMETS EG9216:
KL Sentral -> Butterworth
2:21 AMETS EG9520:
Gemas -> P. Besar
5:55 AMETS EP9201:
B'Worth -> KL Sentral
7:26 AMETS EG9211:
B'worth -> KL Sentral
8:49 AMETS EG9113:
B'worth -> Gemas
9:21 AMETS EG9021:
P. Besar -> KL Sentral
9:57 AMETS EG9020:
KL Sentral -> P. Besar
10:47 AMETS EP9006:
KL Sentral -> P. Besar
11:40 AMETS EP9401:
P. Besar -> Kajang
11:51 AMETS EP9202:
KL Sentral -> B'worth
12:35 PMETS EG9512:
Gemas -> P. Besar
1:29 PMETS EP9008:
KL Sentral -> P. Besar
2:21 PMETS EP9204:
KL Sentral -> B'worth
2:40 PMETS EP9203:
B'worth -> KL Sentral
3:20 PMETS EP9501:
P. Besar -> Gemas
4:07 PMETS EG9024:
KL Sentral -> P. Besar
4:25 PMETS EP9007:
P. Besar -> KL Sentral
5:21 PMETS EG9215:
B'worth -> KL Sentral
6:19 PMETS EG9019:
P. Besar -> KL Sentral
7:09 PMETS EP9412:
Kajang -> B'worth
7:22 PMETS EP9009:
P. Besar -> KL Sentral
8:16 PMETS EG9514:
Gemas -> P. Besar
10:16 PMETS EG9525:
P. Besar -> Gemas
10:52 PMETS EG9214:
KL Sentral -> B'worth

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A