Stesen Keretapi Kuala Lumpur

Maklumat Stesen

Stesen
Kuala Lumpur
Koordinat3.139659,101.693594
AlamatStesen KTMB Kuala Lumpur, Jalan Hishamuddin, Kuala Lumpur, Malaysia
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Komuter
Platform
ParkirUnknown
Akses OKU
Surau
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
1:07 AMETS EG9525:
P. Besar -> Gemas
7:11 AMETS EG9020:
KL Sentral -> P. Besar
7:23 AMETS EG9301:
Ipoh -> KL Sentral
8:06 AMETS EP9006:
KL Sentral -> P. Besar
8:35 AMETS EG9302:
KL Sentral -> Ipoh
8:46 AMETS EP9201:
B'Worth -> KL Sentral
9:06 AMETS EP9202:
KL Sentral -> B'worth
9:42 AMETS EG9303:
Ipoh -> KL Sentral
9:49 AMETS EG9512:
Gemas -> P. Besar
10:26 AMETS EG9211:
B'worth -> KL Sentral
10:48 AMETS EP9008:
KL Sentral -> P. Besar
11:17 AMETS EG9305:
Ipoh -> KL Sentral
11:36 AMETS EP9204:
KL Sentral -> B'worth
11:48 AMETS EG9113:
B'worth -> Gemas
12:13 PMETS EG9021:
P. Besar -> KL Sentral
12:25 PMETS ES9352:
KL Sentral -> Ipoh
1:00 PMETS ES9351:
Ipoh -> KL Sentral
1:21 PMETS EG9024:
KL Sentral -> P. Besar
2:05 PMETS EG9304:
KL Sentral -> Ipoh
2:33 PMETS EP9401:
P. Besar -> Kajang
3:17 PMETS EG9307:
Ipoh -> KL Sentral
4:05 PMETS EG9306:
KL Sentral -> Ipoh
4:24 PMETS EP9412:
Kajang -> B'worth
5:23 PMETS EG9514:
Gemas -> P. Besar
5:31 PMETS EP9203:
B'worth -> KL Sentral
5:47 PMETS EG9309:
Ipoh -> KL Sentral
6:03 PMETS EP9501:
P. Besar -> Gemas
6:55 PMETS EG9308:
KL Sentral -> Ipoh
7:08 PMETS EP9007:
P. Besar -> KL Sentral
7:59 PMETS EG9214:
KL Sentral -> B'worth
8:08 PMETS EG9311:
Ipoh -> KL Sentral
8:21 PMETS EG9215:
B'worth -> KL Sentral
8:50 PMETS ES9354:
KL Sentral -> Ipoh
9:11 PMETS EG9019:
P. Besar -> KL Sentral
9:32 PMETS EG9313:
Ipoh -> KL Sentral
9:36 PMETS EG9216:
KL Sentral -> Butterworth
10:05 PMETS EP9009:
P. Besar -> KL Sentral
10:20 PMETS EG9310:
KL Sentral -> Ipoh
10:50 PMETS EG9312:
KL Sentral -> Ipoh
11:33 PMETS EG9520:
Gemas -> P. Besar

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
6:19 AMKomuter 2102:
Bdr Tasik Selatan -> Tg Malim
Monday - Friday