Stesen Keretapi Padang Besar

Maklumat Stesen

Stesen
Padang Besar
Koordinat6.662903,100.320411
AlamatStesen Keretapi Padang Besar, Komplek KTM, Jalan Besar, 02100 Padang Besar, Perlis.
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina19xx
Dibuka19xx
LaluanKTM Intercity
Platform3 (1 platform tepi, 1 platform pulau)
ParkirYes
Akses OKUUnknown
SurauUnknown
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
7:45 AMETS EG9203:
P. Besar -> Gemas
9:10 AMETS EG9500:
Ipoh -> P. Besar
9:30 AMETS EP9213:
P. Besar -> Seremban
12:10 PMETS EG9220:
Gemas -> P. Besar
3:15 PMETS EG9208:
KL Sentral -> P. Besar
3:55 PMETS EP9214:
KL Sentral -> P. Besar
4:15 PMETS EG9209:
P. Besar -> KL Sentral
5:15 PMETS EG9215:
P. Besar -> KL Sentral
5:15 PMETS EG9215:
Pdg Bsr -> KL Sentral
8:00 PMETS EG9221:
P. Besar -> Gemas
11:40 PMETS EG9202:
Gemas -> P. Besar

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
12:16 AMKomuter 2988:
B'Worth -> Pdg Bsr
5:25 AMKomuter 2941:
Pdg Bsr -> B'Worth
6:25 AMKomuter 2945:
Pdg Bsr -> B'Worth
7:16 AMKomuter 2940:
B'Worth -> Pdg Bsr
7:25 AMKomuter 2949:
Pdg Bsr -> B'Worth
8:16 AMKomuter 2944:
B'Worth -> Pdg Bsr
8:25 AMKomuter 2953:
Pdg Bsr -> B'Worth
9:26 AMKomuter 2948:
B'Worth -> Pdg Bsr
10:16 AMKomuter 2952:
B'Worth -> Pdg Bsr
10:25 AMKomuter 2957:
Pdg Bsr -> B'Worth
11:16 AMKomuter 2954:
B'Worth -> Pdg Bsr
12:16 PMKomuter 2956:
B'Worth -> Pdg Bsr
12:25 PMKomuter 2961:
Pdg Bsr -> B'Worth
2:16 PMKomuter 2960:
B'Worth -> Pdg Bsr
2:25 PMKomuter 2965:
Pdg Bsr -> B'Worth
3:25 PMKomuter 2967:
Pdg Bsr -> B'Worth
4:16 PMKomuter 2964:
B'Worth -> Pdg Bsr
4:25 PMKomuter 2969:
Pdg Bsr -> B'Worth
5:25 PMKomuter 2973:
Pdg Bsr -> B'Worth
6:16 PMKomuter 2968:
B'Worth -> Pdg Bsr
6:25 PMKomuter 2977:
Pdg Bsr -> B'Worth
7:16 PMKomuter 2972:
B'Worth -> Pdg Bsr
7:25 PMKomuter 2981:
Pdg Bsr -> B'Worth
8:16 PMKomuter 2976:
B'Worth -> Pdg Bsr
8:25 PMKomuter 2985:
Pdg Bsr -> B'Worth
9:16 PMKomuter 2980:
B'Worth -> Pdg Bsr
10:16 PMKomuter 2984:
B'Worth -> Pdg Bsr
10:25 PMKomuter 2989:
Pdg Bsr -> B'Worth