Stesen Keretapi Parit Buntar

Maklumat Stesen

Stesen
Parit Buntar
Koordinat5.128902,100.486364
AlamatStesen Keretapi Parit Buntar, Parit Buntar, Perak, Malaysia.
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Komuter
Platform1 (1 platform tepi)
Parkir
Akses OKUUnknown
Surau
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
5:22 AMETS EP9231:
B'Worth -> KL Sentral
6:49 AMETS EG9500:
Ipoh -> P. Besar
6:54 AMETS - EG9235:
B'Worth -> KL Sentral
8:10 AMETS EG9201:
B'Worth -> Gemas
9:15 AMETS EG9203:
P. Besar -> Gemas
10:24 AMETS EG9220:
Gemas -> P. Besar
11:02 AMETS EP9246 (Fri-Sun Only):
KL Sentral -> B'Worth
12:12 PMETS EP9232:
KL Sentral -> B'Worth
12:17 PMETS - EP9247
(Fri-Sun Only)
1:00 PMETS EG9208:
KL Sentral -> P. Besar
2:07 PMETS EG9236:
KL Sentral -> B'Worth
3:19 PMETS EG9233:
B'Worth -> KL Sentral
4:24 PMETS EG9237:
B'Worth -> KL Sentral
6:22 PMETS EG9209:
P. Besar -> KL Sentral
7:29 PMETS EG9248 (Fri-Sun Only):
KL Sentral -> B'Worth
7:36 PMETS EG9215:
P. Besar -> KL Sentral
7:36 PMETS EG9215:
Pdg Bsr -> KL Sentral
9:00 PMETS EG9202:
Gemas -> P. Besar
9:27 PMETS EG9216:
Seremban -> Butterworth
9:32 PMETS EG9221:
P. Besar -> Gemas
9:45 PMETS EG9204:
Gemas -> P. Buntar
10:24 PMETS - EG9249
(Fri-Sun Only)
11:14 PMETS EG9217:
B'Worth -> Ipoh
11:29 PMETS EG9234:
KL Sentral -> B'Worth
11:59 PMETS EG9238:
KL Sentral -> B'Worth

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
6:29 AMKomuter 2900:
Kamunting -> B'worth
6:30 AMKomuter 2901:
B'worth -> Kamunting
7:34 AM2902:
Kamunting -> B'worth
7:35 AM2903:
B'worth -> Kamunting
8:39 AM2904:
Kamunting -> B'worth
8:40 AM2905:
B'worth -> Kamunting
10:39 AM2906:
Kamunting -> B'worth
10:40 AM2907:
B'worth -> Kamunting
12:39 PM2908:
Kamunting -> B'worth
12:40 PM2909:
B'worth -> Kamunting
2:39 PM2910:
Kamunting -> B'worth
2:40 PM2911:
B'worth -> Kamunting
4:39 PM2912:
Kamunting -> B'worth
4:40 PM2913:
B'worth -> Kamunting
6:34 PM2914:
Kamunting -> B'worth
6:40 PM2915:
B'worth -> Kamunting
7:49 PM2916:
Kamunting -> B'worth
7:50 PM2917:
B'worth -> Kamunting
9:00 PM2919:
B'worth -> Kamunting
9:09 PM2918:
Kamunting -> B'worth
10:59 PMKomuter 2920:
Kamunting -> B'worth
11:00 PM2921:
B'worth -> Kamunting