Stesen Keretapi Parit Buntar

Maklumat Stesen

Stesen
Parit Buntar
Koordinat5.128902,100.486364
AlamatStesen Keretapi Parit Buntar, Parit Buntar, Perak, Malaysia.
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Komuter
Platform1 (1 platform tepi)
Parkir
Akses OKUUnknown
Surau
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
1:19 AMETS EG9216:
KL Sentral -> Butterworth
3:11 AMETS EG9520:
Gemas -> P. Besar
5:07 AMETS EP9201:
B'Worth -> KL Sentral
6:36 AMETS EG9211:
B'worth -> KL Sentral
7:59 AMETS EG9113:
B'worth -> Gemas
8:31 AMETS EG9021:
P. Besar -> KL Sentral
10:47 AMETS EG9020:
KL Sentral -> P. Besar
1:25 PMETS EG9512:
Gemas -> P. Besar
4:31 PMETS EG9215:
B'worth -> KL Sentral
4:57 PMETS EG9024:
KL Sentral -> P. Besar
5:29 PMETS EG9019:
P. Besar -> KL Sentral
9:06 PMETS EG9514:
Gemas -> P. Besar
9:26 PMETS EG9525:
P. Besar -> Gemas

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
6:29 AMKomuter 2900:
Kamunting -> B'worth
6:30 AMKomuter 2901:
B'worth -> Kamunting
7:34 AM2902:
Kamunting -> B'worth
7:35 AM2903:
B'worth -> Kamunting
8:39 AM2904:
Kamunting -> B'worth
8:40 AM2905:
B'worth -> Kamunting
10:39 AM2906:
Kamunting -> B'worth
10:40 AM2907:
B'worth -> Kamunting
12:39 PM2908:
Kamunting -> B'worth
12:40 PM2909:
B'worth -> Kamunting
2:39 PM2910:
Kamunting -> B'worth
2:40 PM2911:
B'worth -> Kamunting
4:39 PM2912:
Kamunting -> B'worth
4:40 PM2913:
B'worth -> Kamunting
6:34 PM2914:
Kamunting -> B'worth
6:40 PM2915:
B'worth -> Kamunting
7:49 PM2916:
Kamunting -> B'worth
7:50 PM2917:
B'worth -> Kamunting
9:00 PM2919:
B'worth -> Kamunting
9:09 PM2918:
Kamunting -> B'worth
10:59 PMKomuter 2920:
Kamunting -> B'worth
11:00 PM2921:
B'worth -> Kamunting