Stesen Keretapi Sungai Buloh

Maklumat Stesen

Stesen
Sungai Buloh
Koordinat3.206376,101.580105
AlamatStesen Keretapi Sungai Buloh,
Lot 3, Jalan Kuala Selangor,
47000 Sungai Buloh, Selangor,
Malaysia.
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanETS, KTM Komuter
Platform
ParkirFree
Akses OKUYes
SurauYes
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
10:05 AMETS EG9512:
Gemas -> P. Besar
11:23 AMETS EG9113:
B'worth -> Gemas
11:51 AMETS EG9021:
P. Besar -> KL Sentral
11:55 AMETS EP9204:
KL Sentral -> B'worth
12:36 PMETS ES9351:
Ipoh -> KL Sentral
12:47 PMETS ES9352:
KL Sentral -> Ipoh
1:37 PMETS EG9024:
KL Sentral -> P. Besar
5:42 PMETS EP9501:
P. Besar -> Gemas
9:12 PMETS ES9354:
KL Sentral -> Ipoh

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
6:47 AMKomuter 2102:
Bdr Tasik Selatan -> Tg Malim
Monday - Friday