Stesen Keretapi Taiping

Maklumat Stesen

Stesen
Taiping
Koordinat4.852036,100.73154
AlamatStesen Keretapi Taiping, Taiping, Perak
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity
Platform
Parkir
Akses OKUUnknown
SurauYes
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
12:49 AMETS EG9216:
KL Sentral -> Butterworth
2:41 AMETS EG9520:
Gemas -> P. Besar
5:36 AMETS EP9201:
B'Worth -> KL Sentral
7:06 AMETS EG9211:
B'worth -> KL Sentral
8:29 AMETS EG9113:
B'worth -> Gemas
9:01 AMETS EG9021:
P. Besar -> KL Sentral
10:17 AMETS EG9020:
KL Sentral -> P. Besar
11:06 AMETS EP9006:
KL Sentral -> P. Besar
11:21 AMETS EP9401:
P. Besar -> Bdr Tasik Selatan
12:55 PMETS EG9512:
Gemas -> P. Besar
1:48 PMETS EP9008:
KL Sentral -> P. Besar
2:21 PMETS EP9203:
B'worth -> KL Sentral
3:01 PMETS EP9501:
P. Besar -> Gemas
4:06 PMETS EP9007:
P. Besar -> KL Sentral
4:27 PMETS EG9024:
KL Sentral -> P. Besar
5:01 PMETS EG9215:
B'worth -> KL Sentral
5:59 PMETS EG9019:
P. Besar -> KL Sentral
7:03 PMETS EP9009:
P. Besar -> KL Sentral
8:36 PMETS EG9514:
Gemas -> P. Besar
9:56 PMETS EG9525:
P. Besar -> Gemas

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A