Stesen Keretapi Taiping

Maklumat Stesen

Stesen
Taiping
Koordinat4.852036,100.73154
AlamatStesen Keretapi Taiping, Taiping, Perak
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity
Platform
Parkir
Akses OKUUnknown
SurauYes
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
12:49 AMETS EG9216:
KL Sentral -> Butterworth
2:41 AMETS EG9520:
Gemas -> P. Besar
5:36 AMETS EP9201:
B'Worth -> KL Sentral
7:06 AMETS EG9211:
B'worth -> KL Sentral
8:29 AMETS EG9113:
B'worth -> Gemas
9:01 AMETS EG9021:
P. Besar -> KL Sentral
10:17 AMETS EG9020:
KL Sentral -> P. Besar
11:06 AMETS EP9006:
KL Sentral -> P. Besar
11:21 AMETS EP9401:
P. Besar -> Kajang
12:10 PMETS EP9202:
KL Sentral -> B'worth
12:55 PMETS EG9512:
Gemas -> P. Besar
1:48 PMETS EP9008:
KL Sentral -> P. Besar
2:21 PMETS EP9203:
B'worth -> KL Sentral
2:40 PMETS EP9204:
KL Sentral -> B'worth
3:01 PMETS EP9501:
P. Besar -> Gemas
4:06 PMETS EP9007:
P. Besar -> KL Sentral
4:27 PMETS EG9024:
KL Sentral -> P. Besar
5:01 PMETS EG9215:
B'worth -> KL Sentral
5:59 PMETS EG9019:
P. Besar -> KL Sentral
7:03 PMETS EP9009:
P. Besar -> KL Sentral
7:29 PMETS EP9412:
Kajang -> B'worth
8:36 PMETS EG9514:
Gemas -> P. Besar
9:56 PMETS EG9525:
P. Besar -> Gemas
11:12 PMETS EG9214:
KL Sentral -> B'worth

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
5:37 AMKomuter 2900:
P. Rengas -> B'worth
6:34 AMKomuter 2901:
B. Mertajam -> P. Rengas
7:07 AMKomuter 2902:
P. Rengas -> B. Mertajam
8:03 AMKomuter 2903:
B'worth -> P. Rengas
9:07 AMKomuter 2904:
P. Rengas -> B. Mertajam
9:34 AMKomuter 2905:
B. Mertajam -> P. Rengas
11:13 AMKomuter 2906:
P. Rengas -> B. Mertajam
11:34 AMKomuter 2907:
B. Mertajam -> P. Rengas
1:07 PMKomuter 2908:
P. Rengas -> B. Mertajam
1:34 PMKomuter 2909:
B. Mertajam -> P. Rengas
2:07 PMKomuter 2910:
P. Rengas -> B. Mertajam
3:34 PMKomuter 2911:
B. Mertajam -> P. Rengas
4:07 PMKomuter 2912:
P. Rengas -> B. Mertajam
4:34 PMKomuter 2913:
B. Mertajam -> P. Rengas
5:37 PMKomuter 2914:
P. Rengas -> B'worth
6:34 PMKomuter 2915:
B. Mertajam -> P. Rengas
8:03 PMKomuter 2917:
B'worth -> P. Rengas
8:07 PMKomuter 2916:
P. Rengas -> B. Mertajam
10:07 PMKomuter 2918:
P. Rengas -> B. Mertajam
10:34 PMKomuter 2919:
B. Mertajam -> P. Rengas