Stesen Keretapi Tanjung Malim

Maklumat Stesen

Stesen
Tanjung Malim
Koordinat3.684401,101.518221
AlamatStesen Keretapi Tanjung Malim,
Jalan Stesyen,
35900 Tanjung Malim, Perak,
Malaysia.
No. Telefon+605-459-4930 (Station), +603-2267 1200 (Customer Service)
Dibina
Dibuka
LaluanKTM ETS, KTM Komuter
Platform
ParkirFree
Akses OKUYes
Surau
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
6:15 AMETS ES9051:
Ipoh -> KL Sentral
7:13 AMETS EG9023:
Ipoh -> KL Sentral
8:09 AMETS EG9121:
B'worth -> KL Sentral
8:25 AMETS EG9222:
KL Sentral -> P. Besar
9:33 AMETS EG9025:
Ipoh -> KL Sentral
10:09 AMETS EG9022:
KL Sentral -> Ipoh
10:24 AMETS EG9321:
B'worth -> Gemas
11:22 AMETS EG9221:
P. Besar -> KL Sentral
11:59 AMETS EG9420:
Gemas -> P. Besar
1:13 PMETS EG9027:
Ipoh -> KL Sentral
1:41 PMETS EG9026:
KL Sentral -> Ipoh
4:14 PMETS EG9028:
KL Sentral -> Ipoh
5:18 PMETS EG9031:
Ipoh -> KL Sentral
7:25 PMETS EG9035:
Ipoh -> KL Sentral
8:19 PMETS EG9032:
KL Sentral -> Ipoh
8:21 PMETS EG9425:
P. Besar -> Gemas
8:47 PMETS EG9037:
Ipoh -> KL Sentral
9:18 PMETS EG1926:
KL Sentral -> B'worth
9:27 PMETS EG9123:
B'worth -> KL Sentral
11:16 PMETS ES9052:
KL Sentral -> Ipoh

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A