Stesen Keretapi Tanjung Malim

Maklumat Stesen

Stesen
Tanjung Malim
Koordinat3.684401,101.518221
AlamatStesen Keretapi Tanjung Malim,
Jalan Stesyen,
35900 Tanjung Malim, Perak,
Malaysia.
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM ETS, KTM Komuter
Platform
ParkirFree
Akses OKUYes
Surau
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
12:15 AMETS EG9224:
KL Sentral -> P. Besar
6:15 AMETS ES9051:
Ipoh -> KL Sentral
7:13 AMETS EG9023:
Ipoh -> KL Sentral
8:09 AMETS EG9121:
B'worth -> KL Sentral
8:40 AMETS EG9222:
KL Sentral -> P. Besar
9:33 AMETS EG9025:
Ipoh -> KL Sentral
9:35 AMETS EG9120:
KL Sentral -> Butterworth
10:24 AMETS EG9321:
B'worth -> Gemas
10:26 AMETS EG9022:
KL Sentral -> Ipoh
11:22 AMETS EG9221:
P. Besar -> KL Sentral
11:55 AMETS EG9420:
Gemas -> P. Besar
1:13 PMETS EG9027:
Ipoh -> KL Sentral
1:41 PMETS EG9026:
KL Sentral -> Ipoh
4:33 PMETS EG9028:
KL Sentral -> Ipoh
5:18 PMETS EG9031:
Ipoh -> KL Sentral
5:29 PMETS EG9030:
KL Sentral -> Ipoh
7:04 PMETS EG9322:
Gemas -> B'worth
7:25 PMETS EG9035:
Ipoh -> KL Sentral
8:21 PMETS EG9425:
P. Besar -> Gemas
8:47 PMETS EG9037:
Ipoh -> KL Sentral
9:12 PMETS EG9032:
KL Sentral -> Ipoh
9:27 PMETS EG9123:
B'worth -> KL Sentral
10:18 PMETS EG9034:
KL Sentral -> Ipoh
11:16 PMETS ES9052:
KL Sentral -> Ipoh
11:54 PMETS EG9122:
KL Sentral -> B'worth

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A