Stesen Keretapi Tapah Road

Maklumat Stesen

Stesen
Tapah Road
Koordinat4.173341,101.189275
AlamatStesen Keretapi Tapah Road,
Dalam Kawasan Stesyen Keretapi,
35400 Tapah Road, Perak,
Malaysia.
No. Telefon+603-2267 1200
Dibina
Dibuka
LaluanKTM Intercity, ETS
Platform
Parkir
Akses OKUYes
SurauYes
TandasYes

Jadual Perjalanan (KTM ETS / KTM Intercity)

Masa
Perkhidmatan
5:36 AMETS ES9051:
Ipoh -> KL Sentral
6:35 AMETS EG9023:
Ipoh -> KL Sentral
7:33 AMETS EG9121:
B'worth -> KL Sentral
8:55 AMETS EG9025:
Ipoh -> KL Sentral
9:01 AMETS EG9222:
KL Sentral -> P. Besar
9:48 AMETS EG9321:
B'worth -> Gemas
10:46 AMETS EG9221:
P. Besar -> KL Sentral
10:47 AMETS EG9022:
KL Sentral -> Ipoh
12:35 PMETS EG9027:
Ipoh -> KL Sentral
12:35 PMETS EG9420:
Gemas -> P. Besar
2:19 PMETS EG9026:
KL Sentral -> Ipoh
4:40 PMETS EG9031:
Ipoh -> KL Sentral
4:52 PMETS EG9028:
KL Sentral -> Ipoh
6:47 PMETS EG9035:
Ipoh -> KL Sentral
7:45 PMETS EG9425:
P. Besar -> Gemas
8:09 PMETS EG9037:
Ipoh -> KL Sentral
8:51 PMETS EG9123:
B'worth -> KL Sentral
8:57 PMETS EG9032:
KL Sentral -> Ipoh
9:54 PMETS EG1926:
KL Sentral -> B'worth
11:55 PMETS ES9052:
KL Sentral -> Ipoh

Jadual Perjalanan (KTM Komuter)

Masa
Perkhidmatan
#N/A